Yhteistyöseurat

Harjoitusryhmät  2020-2021

 (tiedot päivityksessä)

Lajit ja yhteyshenkilöt

Jääkiekko

 SaiPa

U20 valmentaja Ville Hämäläinen

vilihamalainen@hotmail.com ,  040 756 5983

 SaiPa  ry 

U18 valmentaja Simo Liukka

lokki30@hotmail.com,  0400 974 275

U16 valmentaja Sami Nikkinen

sami.nikkinen@saipa.fi, 050 569 0703

Imatran  Ketterä

Ketterä Juniorit 

Jari Lifländer
jari.liflander@kettera.net, 040 771 5001

Salibandy

Saipa Salibandy

Imatran Voima

Jalkapallo

PEPO Lappeenranta

Timo Valkeapää

timo.valkeapaa@pepofutis.net,  040 179 5956

Janne Muhli

janne.muhli91@gmail.com,  040 739 3609

Imatran Palloseura

Tero Nieminen

tero.nieminen@imatranpalloseura.fi,  050 320 4539

LAUTP

Jyri Puhakainen

jyri.puhakainen@lautp.net,  044 065 3947

Koripallo

Catz

Lappeenrannan Namika

Yleisurheilu

Lappeerannan Urheilu-Miehet

Tommi Viskari

tommi.viskari@lum.fi,  050 442 3535

Imatran Urheilijat

Lauri  Asikainen

lauri.asikainen@pp1.inet.fi,  040 762 4259

Muodostelmaluistelu

Saimaan Muodostelmaluistelijat

Pesäpallo

Imatran Pallo- Veikot

Pesäysit Lappeenranta

Uinti

Lappeenrannan uimarit

Sami Lauronen

sami.lauronen@lappeenrannanuimarit.fi,  0400 275 672

Uinti Imatra

Telinevoimistelu

Lappeenrannan Voimistelijat

Taru Nikkinen

taru.nikkinen@lappeenrannanvoimistelijat.fi,  040 824 2621

Yksilölajeissa urheilijat harjoittelevat pääsääntöisesti  henkilökohtaisen valmennusohjelman mukaan